„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”

 

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH TECHNIKUM

 

             29 kwietnia 2022 roku w obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, wychowawców oraz koleżanek i kolegów z młodszych klas pożegnaliśmy absolwentów Technikum im. Armii Krajowej Centrum Kształcenia Zawodowego. Tegoroczni absolwenci ukończyli naukę w szczególnym momencie, ponieważ nasza szkoła w roku 2022 obchodzić będzie 20 lecie swojego istnienia.

               Na uroczystym apelu gościliśmy Starostę powiatu wysokomazowieckiego Pana Bogdana Zielińskiego. W swoim przemówieniu Pan Starosta nawiązał do obecnej sytuacji w Europie oraz podkreślił, że w dzisiejszych czasach naszym obowiązkiem jest pamiętać o bohaterach walczących o wolną Polskę. Życzył wszystkim uczniom, aby zawsze pamiętali, że są absolwentami szkoły, która nosi zaszczytne imię Armii Krajowej.

Ciepłe słowa do tegorocznych absolwentów skierował Dyrektor szkoły Pan Józef Sokolik, który podziękował wychowawcom i nauczycielom za wkład pracy włożony w wychowanie i przekazaną wiedzę. Pan Dyrektor zaznaczył także, aby nie zapomnieli o swojej szkole, której stanowią integralną część, o swoich nauczycielach, wychowawcach, koleżankach i kolegach. Życzenia złożyła również Pani Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Święcka, która pogratulowała absolwentom uzyskania świadectw dojrzałości oraz życzyła sukcesów na egzaminie maturalnym i dorosłym życiu.

           Następnie Pan Dyrektor wraz z Panem Starostą wręczyli nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce oraz list gratulacyjny rodzicom Antoniego Piekutowskiego.

              W dalszej części apelu nastąpiło uroczyste przekazanie przez absolwentów sztandaru szkoły uczniom klas młodszych.

                 Maturzyści podziękowali Dyrekcji szkoły, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom za czteroletnią współpracę, za włożony trud, wyrozumiałość i uśmiech.

                   „Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze” co przedstawione zostało w prezentacji uczniów z ich życia w murach naszej szkoły.

Dziękujemy bardzo wszystkim gościom za obecność oraz za życzenia!

Wam, drodzy maturzyści życzymy wielu sukcesów, a przede wszystkim wiary w swoje możliwości na dalszych etapach swojej edukacji oraz życia zawodowego!

Mocno trzymamy za was kciuki na egzaminach maturalnych!

Odwiedzajcie nas i bądźcie szczęśliwi w życiu!

Przejdź do galerii

cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!