Powiatowy Konkurs Plastyczny

Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie to organizatorzy Powiatowego Konkursu Plastycznego po tytułem: „ Od Środy Popielcowej do Zesłania Ducha Świętego – Wielki Post i Wielkanoc Powiatu Wysokomazowieckiego”. Celem konkursu był rozwój talentów artystycznych oraz przypomnienie, utrwalenie i zapoznanie z obyczajami i tradycjami Powiatu Wysokomazowieckiego dotyczących okresu wielkopostnego i wielkanocnego.

Z naszej szkoły w konkursie uczestniczyli:

Magdalena Wnorowska kl. 3 W

received_2105868359589529.jpeg

Aneta Wnorowska kl. 3 CFg

Mateusz Jabłoński kl. 3 CFg

Mateusz Sienicki kl. 4 BCF

Miło nam poinformować , że uczennica klasy 3 W Magdalena Wnorowska zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkoła średnia. Gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim uczniom za chęci i zaangażowanie.

Dorota Wróblewska