Dzień otwarty w CKZ

O tym, że Centrum Kształcenia Zawodowego to najlepsze miejsce dla absolwentów klas ósmych decydujących o wyborze szkoły ponadpodstawowej mogli się przekonać sami zainteresowani.

1 czerwca 2022 r. na nasze zaproszenie odpowiedzieli uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej jak i ich rodzice. Przez ponad cztery godziny zapoznawali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, która jest różnorodna, zaspokaja potrzeby i przyczynia się do realizacji marzeń przyszłych uczniów technikum.

Przy wejściu do szkoły przybyłych gości witali starsi koledzy i koleżanki, którzy w charakterze przewodników ruszyli na spacer po naszej placówce. Odwiedzający obejrzeli doskonale wyposażone pracownie, wzięli udział w różnych prezentacjach a także mieli możliwość rozmowy z uczniami naszej szkoły.

Ósmoklasiści zapoznali się z zasadami rekrutacji, poznali pracę kół zainteresowań, grup projektowych funkcjonujących w Centrum Kształcenia Zawodowego. Mogli przekonać się, że z pewnością znajdą u nas warunki do rozwijania swoich pasji i talentów. Bogata oferta zajęć, z których można korzystać w trakcie nauki, nowoczesny sprzęt będący na wyposażeniu szkoły zwracał szczególną uwagę zwiedzających.

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za przybycie i liczymy na to, że spotkamy się we wrześniu.