Dzień otwarty w CKZ

         O tym, że Centrum Kształcenia Zawodowego to najlepsze miejsce dla absolwentów klas ósmych decydujących o wyborze szkoły ponadpodstawowej mogli się przekonać sami zainteresowani.

         1 czerwca 2022 r. na nasze zaproszenie odpowiedzieli uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej jak i ich rodzice. Przez ponad cztery godziny zapoznawali się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, która jest różnorodna, zaspokaja potrzeby i przyczynia się do realizacji marzeń przyszłych uczniów technikum.

         Przy wejściu do szkoły przybyłych gości witali starsi koledzy i koleżanki, którzy w charakterze przewodników ruszyli na spacer po naszej placówce. Odwiedzający obejrzeli doskonale wyposażone pracownie, wzięli udział w różnych prezentacjach a także mieli możliwość rozmowy z uczniami naszej szkoły.

         Ósmoklasiści zapoznali się z zasadami rekrutacji, poznali pracę kół zainteresowań, grup projektowych funkcjonujących w Centrum Kształcenia Zawodowego. Mogli przekonać się, że z pewnością znajdą u nas warunki do rozwijania swoich pasji i talentów. Bogata oferta zajęć, z których można korzystać w trakcie nauki, nowoczesny sprzęt będący na wyposażeniu szkoły zwracał szczególną uwagę zwiedzających.

         Wszystkim naszym gościom dziękujemy za przybycie i liczymy na to, że spotkamy się we wrześniu.

                                                                                                                      Przejdź do galerii

cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!