Zabierz książkę na wakacje!

W ostatnim czasie   biblioteka szkolna wzbogaciła się o wiele ciekawych pozycji książkowych zajmujących czołowe miejsca na listach bestselerów. Dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa mogliśmy pozwolić sobie na zakup sporej liczby interesujących książek spełniając w ten sposób życzenia wielu uczniów. Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom, Nauczycielom oraz Uczniom, którzy zaproponowali swoje ulubione książki. Bardzo pomogło mi to w dokonaniu wyboru.

Zachęcam do wypożyczenia książek na wakacje. W wolnych chwilach można odpocząć z książką Książki pozwolą Wam zrelaksować się w sposób mądry i wartościowy, który łączy przyjemne z pożytecznym. Przekonacie się, że czas spędzony z dobrą książką jest najprzyjemniejszy, dostarcza niezapomnianych przeżyć i wrażeń!

Zachęcam więc do czytania i życzę Wam udanych wakacji!

IMG 0295 Kopiowanie