Kolejny rok rozpoczęliśmy spotkaniem projektowym Edutronix, które odbyło się w Warszawie. Odwiedziliśmy również Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" w Warszawie, gdzie spotkaliśmy się z dyrekcją, nauczycielami mechatroniki, jak również uczniami na kierunku technik mechatronik. Została zaprezentowana informacja o projekcie wraz z pokazem robota i układów sterowania. Następnie odbyło się spotkanie robocze Partnerów na którym dyskutowano na temat spraw organizacyjnych, a także trzech ostatnich rezultatów. Zaprezentowano informacje na temat spotkania rozpowszechniającego które odbyło się w CKZ w Wysokiem Mazowieckiem. Konsultowano tematykę szkolenia dla nauczycieli we Włoszech.