W dniu 23 października 2018 r. w ramach działań podsumowujących i upowszechniających odbyło się spotkanie całej społeczności szkolnej, na którym oficjalnie zakończono i podsumowano projekt „Rozwój w europejskim stylu – kurs języka angielskiego dla pracowników Centrum Kształcenia Zawodowego”, zorganizowany w ramach europejskiego programu POWER.

Podczas spotkania odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów: instytucji wysyłającej, przyjmującej oraz Europa School of English. Wręczone certyfikaty potwierdziły kompetencje zawodowe oraz umiejętności językowe zdobyte przez ośmiu nauczycieli podczas dwutygodniowego kursu językowego w Wielkiej Brytanii. Kursy te odbyły się w terminie od 23.07 2018 r. do 03.08 2018 r. i obejmowały 50 godzin zajęć lekcyjnych.

Intensywność zajęć, małe grupy międzynarodowe oraz systematyczne weryfikowanie zdobytych umiejętności sprawiły, że kurs językowy okazał się dla uczestników bardzo efektywny. Zdobyte umiejętności nauczyciele zamierzają wykorzystać podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych oraz realizacji projektów międzynarodowych.