Drużyna piłki nożnej z Centrum Kształcenia Zawodowego kończy rozgrywki z kalendarza Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego. Szkoła występowała w „III Lidze Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców” ,a z kolei w rozgrywkach futsalu mamy 4 ligi po 12 zespołów. Nasza szkoła rozegrała zatem 11 meczów ligowych w wymiarze czasowym 2x20min i ostatecznie uplasowała się na 9 miejscu i utrzymała się w III lidze. Do rozgrywek zawodnicy przygotowywali się w licznych sparingach i turniejach, a mianowicie:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem zorganizował turniej dla młodzieży z piłki nożnej w dniu 08.11.2018r w którym wzięły udział 2 drużyny z CKZ - zajęły one III i VI miejsce.

2. Centrum Kształcenia Zawodowego zorganizowało 22.11.2018r. „Turniej Piłki Nożnej Chłopców z Powiatu Wysokomazowieckiego” w którym wzięło udział 6 drużyn : dwie drużyny ZSOiP Wysokie Mazowieckie, dwie drużyny ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem oraz dwie drużyny z Centrum Kształcenia Zawodowego z Wysokiego Mazowieckiego. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” 1x20 minut. Drużyny z CKZ zajęły II i V miejsce w turnieju.

3. Sekcja futsalu rozegrała również 6 meczów kontrolnych z drużynami lokalnymi czyli ZSOiP i ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem.

4. Miesiąc maj i czerwiec to dla części uczniów czas zmagań w Amatorskiej Lidze Orlika w Wysokiem Mazowieckiem, którą organizuję CKZ pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.

Dziękujemy zawodnikom za aktywnie spędzony czas na boisku, dostarczeniu wielu emocji, za kreowanie wzorowej postawy oraz promowanie CKZ w środowisku lokalnym. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów kończących szkołę czyli dla: Kacpra Grodzkiego, Patryka Wyszogrodzkiego, Jacka Świątkowskiego, Damiana Wdzieńkońskiego, Przemysława Jezierskiego i liczymy że będziecie mile wspominać wspólnie spędzony czas.

Opracował:
Mariusz Piszczatowski