To już tradycja naszej szkoły, że uczniowie klas pierwszych zostają oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego podczas ślubowania.

         Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły charakter i odbyła się  w dniu 03.10.2019 roku.

           W swoim wystąpieniu Pan Dyrektor szkoły Józef Sokolik przywitał uczniów oraz licznie przybyłych rodziców. Przybliżył historię szkoły  i podkreślił że placówka ta będzie dla pierwszaków miejscem, gdzie będą chętnie przebywać, rozwijać swoje zdolności i zainteresowania. 

         Przewodniczący klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie w imieniu swoim i pozostałych uczniów. Ślubowali na sztandar szkoły, że staną się godnymi jej tradycji, że będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz szanować symbole i tradycje szkoły.

         Klasy pierwsze miały również możliwość przedstawić przygotowany przez siebie programy artystyczny w którym zaprezentowały kierunki kształcenia. Dzięki temu mogliśmy się przekonać, że wśród uczniów jest dużo talentów.

       Cała społeczność szkolna życzymy Wam – drodzy pierwszoklasiści samych udanych chwil w naszej szkole oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie pamiątką na długie lata.

Przejdź do galerii

 

cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!