„Finał Ligi Lekkoatletycznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego”

W dniu 26.09.2019r uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem wzięli udział w finale „Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego” który rozgrywany był na stadionie BOSiR w Białymstoku. Organizatorem zawodów przeprowadzonych jako MEMORIAŁ ALEKSANDRA WOJNY było Podlaskie LZS w Białymstoku.

Drużyna reprezentująca szkołę mogła liczyć maksymalnie 16 osób, gdzie zawodnik mógł brać udział w jednej konkurencji oraz w sztafecie 4x 100m. Najlepszych 12-scie rezultatów punktowych było branych pod uwagę do końcowej klasyfikacji ,która przedstawia się następująco:

lekka finał 26.09.2019.JPG

12 najlepiej punktujących- RAZEM: 796 pkt.

Lekkoatleci z CKZ zdobyli w sumie 796 punktów, Memoriał im. Aleksandra Wojny organizowany jest co roku na najwyższym poziomie. Uczniowie naszej szkoły mogli zdobyć doświadczenie , a także mają szansę systematycznie uczestniczyć w aktywności sportowej poprzez stworzone im warunki. Propagowanie zdrowego stylu życia i przeciwdziałanie patologiom wśród młodzieży, a także upowszechnienie kultury fizycznej i sportu szkolnego oraz wyłonienie i wyróżnienie najbardziej usportowionych szkół oraz uczniów to główny cel imprezy, a także działania nauczycieli wychowania fizycznego.

Opiekunami przygotowującymi drużynę do zawodów byli :

Piszczatowski Mariusz i Gaweł Krzysztof