Rekreacyjny wyjazd do Białegostoku

We środę 20 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanym dla wszystkich chętnych wyjeździe do Białegostoku na paintball. Okazało się, że pomysł był trafiony, bo wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Mimo że niektórzy mieli po raz pierwszy w ręku broń, wszyscy weszli na pole walki i spisali całkiem nieźle. Można było zobaczyć, że niektórzy, bardziej są obeznani z tą formą aktywności i świetnie radzili sobie pod względem taktycznym, oraz pokazali swoje umiejętności strzeleckie. Nie obyło się bez bolesnych przyjęć kul z farbą na ciało. W niektórych sytuacjach przydała się koleżeńska pomoc, jednak zawsze towarzyszył wszystkim uśmiech i życzliwość.

Zabawa w paintball jest też zachętą do aktywnego spędzania czasu. To była prawdziwa frajda. Zmęczeni uczestnicy udali się następnie na rozgrzewający posiłek w galerii i małe przedświąteczne zakupy. Na zakończenie wyjazdu obejrzeliśmy film w kinie Helios, który wszystkim bardzo się podobał.