Prezydent RP w środę (27 listopada) odwiedził powiat wysokomazowiecki. Prezydent Andrzej Duda spotkał się w środę późnym wieczorem z mieszkańcami Kulesz Kościelnych w tutejszej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Również w tej uroczystości uczestniczyły sztandary z naszego powiatu w tym sztandary naszej szkoły. Mieliśmy okazję na wspólne zdjęcia z samym Prezydentem RP. Prezydentowi towarzyszyli także posłowie oraz minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Mogliśmy również wysłuchać przemówienia samego Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy, który dziękował za nasz trud włożony w rolnictwo. Mieszkańcy oraz goście licznie przybyli po przemówieniu na tą uroczystość mogli chwilę porozmawiać, uścisnąć dłoń oraz zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie z Prezydentem.