nagłówek.jpg

Zajęcia pozalekcyjne – ROBOTY MOBILNE nieprzerwanie trwają….

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów w ramach projektu: „ CKZ - Ciekawe Kształcenie Zawodowe ” nieprzerwanie trwają. W ramach trzeciego i czwartego modułu zajęć pozalekcyjnych uczniowie łączyli i lutowali elementy składowe robotów typu: LINEFOLLOWER i MINISUMO. Testowali, poprawiali i dobierali odpowiednie konstrukcję robotów aby były jak najlepsze osiągi. Uczestnicy zaczęli na tym etapie swojej pracy pierwsze programowanie robotów i sprawdzanie poprawności działania tych programów.

Góra lewa (Kopiowanie).jpg              Dół lewy (Kopiowanie).jpg

logo ckz.jpg