1 (Kopiowanie).jpg

fot. Grzegorz Zubrzycki

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

13 stycznia 2020 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku zostały wręczone stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020. W tym roku takie wyróżnienie otrzymało 118 uczniów szkół średnich województwa podlaskiego. Wśród tego grona znalazł się również uczeń naszej szkoły Michał Wnorowski z klasy 3 BF. W uroczystości wręczenia dyplomów uczestniczył minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.

Michałowi serdecznie gratulujemy!