Trening szkoleniowy dla uczniów.

Kolejne zajęcia z przedsiębiorczości, drugi trening szkoleniowy z pracodawcą dla uczniów. Tym razem gościliśmy przedstawiciela firmy Inagrol z Białegostoku. Inagrol to firma działająca w branży rolniczej. Atutem firmy jest sztab ludzi wykształconych i doświadczonych w kierunku odżywiania roślin, odkwaszania gleby czy też w technologii elektronicznej stosowanych w precyzyjnym rolnictwie. Stawiają na wysoką jakość produktów, usług  oraz profesjonalne doradztwo, które pomaga klientom w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Każdego dnia docierają do nowych gospodarstw rolnych o różnej specyfice, dzięki czemu dobrze znają dzisiejsze problemy i wymagania rynkowe panujące w branży rolniczej. Wspieramy swoich klientów stałą opieką doradczą, potrzebują również osób chętnych do pracy i szerzenia informacji o działalności firmy. Osiąganie wspólnych sukcesów jest ich motywacją do dalszego rozwijania się i szukania nowych możliwości.

Uczniowie dowiedzieli się wiele o firmie jej możliwościach i ofercie, sposobach na osiągnięcie sukcesu i możliwości pracy w branży.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi do spraw sprzedaży Panu inż. Kamilowi Wojciechowskiemu za bardzo ciekawe spotkanie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów, dzięki nietypowej prezentacji i pokazom.

Dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Beata Roszkowska-Kopańska