logo UE.jpg

Trening szkoleniowy dla uczniów AGRO- WOJCIECH

Kolejne zajęcia z przedsiębiorczości, trzeci z sześciu zaplanowanych treningów szkoleniowych z przedsiębiorcami. Tym razem gościliśmy przedstawicieli firmy AGRO WOJCIECH z Łap, Pana Dyrektora handlowego Łukasza Puławskiego i doradcę Pana Kamila Wojtkowskiego. Firma działająca prężnie w branży rolniczej. Panowie szeroko opowiedzieli uczniom o najnowszych rozwiązaniach technicznych wykorzystywanych w tej branż. Zapoznali uczniów z szeroką gamą swoich produktów, opowiedzieli o zasadach funkcjonowania firmy i możliwości współpracy. To ciekawe spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczniów biorących udział w projekcie, ale i inne osoby, kształcące się w naszej szkole, stąd konieczność zorganizowania kolejnych spotkań dla wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie, pełne nowinek technicznych  i ciekawostek, które wzbudzały ogromne zainteresowanie.