DRODZY UCZNIOWIE!

Nadszedł wreszcie ten długo wyczekiwany przez Was dzień… Dzień zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020. Roku odmiennego niż wszystkie dotychczasowe. Życie pisze nam różne scenariusze, do których musimy się przyzwyczaić i dostosować. Pandemia koronawirusa  nie dała nam możliwości  w tym ostatnim dniu roku szkolnego spotkać  się, tak jak zawsze, na naszej, szkolnej sali gimnastycznej. Kończymy rok szkolny w bardzo niecodziennych okolicznościach.

Jesteśmy z WAS dumni… Dumni z odpowiedzialności, z jaką podeszliście do nauki, zwłaszcza w ostatnim, trudnym, czasie. Wykazaliście się wytrwałością i hartem ducha. Daliście radę zdobywać wiedzę zdalnie. Gratulujemy WAM osiągniętych wyników w nauce.

Żegnając się z WAMI, życzymy Wam słonecznych wakacji, nowych przyjaźni, mnóstwa pozytywnych wrażeń, tak abyście we wrześniu wrócili do szkoły, pełni energii, siły i chęci do nauki.

Dyrekcja,

Wychowawcy i nauczyciele