Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Dnia 1 września w kościele pod wezwaniem Św. Ap. Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem o godzinie 8:00 odbyła się Msza Święta rozpoczynająca rok szkolny 2020/2021. Po uroczystej Mszy Świętej uczniowie i nauczyciele udali się do szkoły, aby rozpocząć nowy rok szkolny w Centrum Kształcenia Zawodowego.
Uroczystość 1 września 2020, różniła się jednak od tych, które znamy z poprzednich lat. Zawsze uroczyście z akademią i wszystkimi uczniami, dzisiaj na sali gimnastycznej w szczególnych warunkach związanych z epidemią, inauguracji dokonał Pan Dyrektor Józef Sokolik w obecności tylko uczniów klas pierwszych i delegacji z klas drugich, trzecich i czwartych. Pozostali uczniowie, klas starszych, spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że szkoła musi dostosować się do nowych wymogów sanitarnych, w związku z tym dzisiejszy dzień przebiegał inaczej z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.
         Wracamy do szkoły po prawie sześciu miesiącach przerwy tradycyjnego jej funkcjonowania, chociaż innego niż zawsze, ale jesteśmy razem w szkole, naszej szkole. Mamy nadzieję, iż ten rok szkolny nie zostanie przerwany, a nauka będzie odbywała się tylko stacjonarnie.

W tym nowym roku szkolnym dbajmy o siebie i innych szczególnie.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy owocnej i spokojnej pracy.