Nagrody w XVII Edycji Konkursu „Eko-Planeta”.

W tym roku szkolnym rozpoczynamy od rozdania nagród i dyplomów dla uczniów biorących udział w XVII Edycji Konkursu „Eko-Planeta”.

„Eko-Planeta”, to Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny prowadzony przy współpracy merytorycznej z Katedrą Kształtowania Środowiska Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Z racji epidemii i pracy zdalnej wyniki, dyplomy i nagrody otrzymaliśmy w czerwcu, a nieobecność uczniów uniemożliwiła nam ich przekazanie. W sumie do konkursu zgłosiło się dziesięć osób. Najlepszy wynik uzyskała Milena Duchnowska i to ona otrzymała nagrodę i dyplom za bardzo dobry wynik. Dwoje uczniów otrzymało dyplomy wyróżnienia i nagrody książkowe, cztery osoby otrzymały dyplomu uznania. Tak duża liczba wyróżnionych to efekt wielu godzin pracy i przygotowań. Prace indywidualne przesłane przez część uczniów były naprawdę piękne, więc cieszy nas fakt, docenienia przez komisję konkursowa. To motywuje jeszcze bardziej, aby do kolejnej edycji przygotować się jeszcze lepiej.

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Beata Roszkowska-Kopańska