Finał akcji ,,Góra Monet"

Akcja ,,Góra Monet” zakończona. To zbiórka, która prowadzona była we wszystkich szkołach średnich naszego powiatu. Akcja połączona była z konkursem na wykazanie się największym zaangażowaniem i zebraniem najwyższej kwoty na leczenie Michała Boguckiego chorującego na SMA1 – rdzeniowy zanik mięśni.

Największą ilość pieniędzy zebrała klasa z naszej szkoły III AE Technikum  w Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem w kwocie 3.140,00 zł i to właśnie ta klasa zajmuje pierwsze miejsce i otrzymuje nagrodę główną czyli dwudniową wycieczkę ufundowaną przez Pana Starostę Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego.

Jak przedstawił Pan Starosta łączna suma zebrana przez wszystkie szkół to 24.385,90 zł. Podczas uroczystości symboliczny czek z zebranymi środkami przekazano jednej z koordynatorek zbiórki na rzecz Michała Boguckiego, pani Paulinie Rzymskiej, która serdecznie podziękowała za okazane wsparcie.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do akcji, Panu Staroście serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagrody.

Zakończenie akcji, to nie koniec naszej pomocy. Nadal będziemy wspierać Michałka zbierając nakrętki, kasztany, żołędzie, będziemy zbierać dary na licytacje.

Walkę Michasia z SMA można śledzić na stronie: Michaś walczy z SMA. Do osiągnięcia celu wciąż brakuje jeszcze ponad 7 mln złotych.

Zbiórkę można wspierać biorąc udział w licytacjach, prowadzonych w grupie: Michaś Bogucki walczy z SMA licytacje.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce i prosimy o dalszą pomoc.

Zapamiętają nas takimi, ile serca po sobie pozostawimy.

Pomagajmy, dobro wraca.

Beata Roszkowska-Kopańska