logo UE.jpg

Zajęcia pozalekcyjne – ROBOTY MOBILNE na finiszu….

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów w ramach projektu: „ CKZ - Ciekawe Kształcenie Zawodowe ” dobiegają końca. W ramach ostatniego piątego modułu zajęć pozalekcyjnych uczniowie klasy 4BF Patryk Roszkowski, Kacper Ilczuk, Michał Wnorowski i Szymon Święcki optymalizowali konstrukcje i programy zbudowanych wcześniej robotów mobilnych typu: LINEFOLLOWER i MINISUMO pod okiem opiekuna pana Krzysztofa Łuniewskiego. Testowali, sprawdzali i korygowali programy stworzone na roboty aby zoptymalizować osiągi. Uczestnicy na koniec wybrali ostateczne konfiguracje robotów typu LINEFOLLOWER i MINISUMO pod kątem konstrukcyjnym i programowym. Była to super przygoda pozwalająca nabyć nowe umiejętności ze świata projektowania i programowania robotów mobilnych.

IMG_20201007_121507 (Kopiowanie).jpg      IMG_20201007_121554 (Kopiowanie).jpg

IMG_20201007_121713 (Kopiowanie).jpg     IMG_20201008_114353 (Kopiowanie).jpg