Karol Głębocki – nauczyciel historii w Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem - zdobył wyróżnienie Kapituły Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata” Nagroda przyznawana jest aktywnym w swoich szkołach i społecznościach nauczycielom, którzy uczą i wychowują w duchu tolerancji i poszanowania dla innych oraz inspirują młodzież do działań zgodnych z tymi zasadami, wychowują w duchu dialogu, tolerancji i poszanowania dla innych w szkole oraz społeczności lokalnej. Kapituła Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) wybrała go do 10 nominowanych spośród wszystkich zgłoszonych nauczycieli z Polski.

nagroda1