Tradycją naszej szkoły są obchody Dnia Patrona. Każdego roku społeczność Centrum Kształcenia Zawodowego zbierała się na sali gimnastycznej, by świętować rocznicę utworzenia Armii Krajowej. W tym roku uroczystość nabrała specjalnego charakteru, bowiem uczniowie i nauczyciele zasiedli przed monitorami komputerów i w wirtualny sposób włączyli się do świętowania. Jednym z punktów wirtualnych obchodów były prelekcje na temat historii Armii Krajowej, które w dniach 15-19 luty br. przeprowadził p. Karol Głębocki.