X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

W dniu 18.06.2021 sześć drużyn reprezentowało Technikum im. Armii Krajowej w Centrum Kształcenia Zawodowego w X Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Młody Mechanik w formule online. Celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności i wiedzy uczestników, wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników/elektromechaników w Polsce oraz promocja dobrych praktyk stosowanych w pracy ww. grupy. W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie kształcący się w zawodzie technik pojazdów samochodowych i byli to przedstawiciele z klas : 1CF, 2CF i 2CFg. Opiekunem drużyn był Andrzej Białobrzeski. Najlepsze zespoły z całej Polski zakwalifikują się II etapu, który zostanie przeprowadzony we wrześniu podczas Międzynarodowych Targów Samochodowych w Poznaniu.

IMG 20210618 115938 Kopiowanie    IMG 20210618 120003 Kopiowanie