Rok 2021 to rok Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej zorganizowało konkurs literacko-plastyczny pod tytułem: „ Wspominamy patrona roku 2021 – Stefana Kardynała Wyszyńskiego”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, średnich i osób dorosłych. Celem konkursu był rozwój talentów artystycznych oraz zapoznanie z przesłaniami autorstwa Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z naszej szkoły wzięło udział 5 uczniów, opiekunem była Dorota Wróblewska. Troje z nich otrzymało nagrody. Oto oni:

Mateusz Jabłoński kl. 2 CFg

Mateusz Jabłoński kl. 2 CFg Kopiowanie1