STYPENDIA STAROSTY WYSOKOMAZOWIECKIEGO

1 września 2021r. odbyło się uroczystość wręczenia stypendium Starosty Wysokomazowieckiego w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. W uroczystości wzięli udział Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Pan Dariusz Piontkowski, Podlaski Kurator Oświaty - Pani Beata Pietruszka, dyrektor OKE w Łomży Pani Barbara Muzyk, Starosta Wysokomazowiecki - Pana Bogdan Zieliński oraz dyrektorzy i nauczyciele a także rodzice wyróżnionych uczniów.

Oto nasi stypendyści:

Technikum im Armii Krajowej

1. Pruszyński Norbert -  średnia 5,19
  2. Jabłoński Mateusz -   średnia 5,15
  3. Piekutowski Antoni -   średnia 5,06

Branżowa Szkoła I Stopnia im. Armii Krajowej

1. Natalia Żukowska - średnia  5.04
  2. Paulina Kaczyńska -średnia 5.0

Gratulujemy wspaniałych wyników w nauce!

2021 1  2021 2

2021 3   2021 4