13 października poprzez platformę DiScord połączyliśmy się wszyscy: dyrekcja, nauczyciele uczniowie.

Pan dyrektor Józef Sokolik przybliżył historię Komisji Edukacji Narodowej oraz podsumował pracę uczniów i nauczycieli w minionym roku.

Szczególnie podkreślił znaczenie nagrody za innowacyjność w nauczaniu dla  Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem.

Dzień Edukacji Narodowej to dzień, kiedy nagradzana jest praca nauczycieli.

Nagrodę Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego otrzymał: pan Krzysztof Łuniewski

Nagrody Dyrektora:

1. Bogusław Motybel
  2. Andrzej Łapiński
  3. Andrzej Białobrzeski
  4. Zbigniew Grodzki
  5. Michał Pruszyński
  6. Sebastian Tyszko
  7. Wanda Gardyszewska
  8. Małgorzata Wojtkowska

Nagrody otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.

Pan dyrektor serdecznie podziękował wszystkim z trud jaki włożyli w pracę w minionym roku szkolnym. Złożył życzenia wielu sukcesów.

W imieniu nagrodzony podziękował Dyrektor Bogusłąw Motybel.

Poinformował również o nagrodach dla Dyrektora Józefa Sokolika. A są to: Nagroda Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Łucja Wasilewska zabrała głos w imieniu Samorządu Uczniowskiego.