GRATULACJE ZWYCIĘZCOM!!

W dn. 28 grudnia 2021 roku odbyło się podsumowanie XX edycji Konkursu Plastycznego pt. „PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO” .

Organizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie. W konkursie wzięło udział ponad 180 osób uzdolnionych plastycznie. Udział w konkursie sprzyjał kształtowaniu wśród uczestników emocjonalnego stosunku do przyrody, pogłębiał poczucie tożsamości regionalnej oraz sprzyjał propagowaniu wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych.

Miło nam poinformować, że trzech uczestników naszej szkoły, których przygotowywała p. Ludmiła Murawska, otrzymało nagrody. Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce- Magdalena Wnorowska kl. 3 WT

II miejsce- Emilia Bernaziuk kl. 3W

2 Kopiowanie

Wyróżnienie- Szymon Granaszewski kl. 2CF

3 Kopiowanie

Gratulacje nagrodzonym oraz podziękowania wszystkim uczestnikom!!

Życzymy dużo zdrowia, natchnienia, twórczych pomysłów, sukcesów w nauce oraz szczęśliwego Nowego 2022 Roku!!!

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego "Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego".