Lp.Imię i nazwiskoNauczany przedmiotTermin konsultacji
1 Sokolik Józef DYREKTOR
Przysposobienie obronne, Informatyka
Poniedziałek: 11.00-13.00
2 Motybel Bogusław WICEDYREKTOR
Przedmioty zawodowe mechaniczne, technika w rolnictwie
Środa: 10.00-12.00
3 Łapiński Andrzej KIEROWNIK CKP
Przedmioty zawodowe mechaniczne, zajęcia praktyczne
Piątek: 12.00-14.00
4 Białobrzeska Iwona Język polski Czwartek: 8.00-9.00
5 Białobrzeski Andrzej Przedmioty zawodowe mechaniczne Czwartek: 9.40-10.40
6 Borecka Anna Fizyka, Matematyka Środa: 11.30-12.20
7 Gardyszewska Wanda Nauczyciel bibliotekarz  
8 Gaweł Krzysztof Wychowanie fizyczne Wtorek: 9.00-9.40
9 Głębocki Karol Historia, Wiedza o Społeczeństwie Poniedziałek: 11.20-12.20
10 Tomkiel Wyszyńska Beata Matematyka Piątek: 14.00-14.45
11 Niwińska Ewa Matematyka Środa: 10.45-11.30
12 Grodzki Zbigniew Przedmioty zawodowe mechaniczne i zajęcia praktyczne Środa: 8.00-8.45
13 Grudzińska - Flanc Jadwiga Biologia, Produkcja zwierzęca Czwartek: 8.00-8.55
14 Jakubowski Stanisław Zajęcia praktyczne, przedmioty zawodowe rolnicze Czwartek: 10.30-12.00
15 Konopka Beata Przedmioty zawodowe gastronomiczne, przedmioty zawodowe rolnicze Czwartek: 14.00-14.45
16 Zaczek Jarosław Zajęcia praktyczne cyfrowe procesy graficzne  
17 Kubić Mariusz Zajęcia praktyczne mechaniczne Poniedziałek: 7.15-8.00
18 Biała Barbara Język niemiecki Wtorek: 11.35-12.20
19 Leniewska Małgorzata Religia Wtorek: 9.45-10.30
20 Łuniewski Krzysztof Przedmioty zawodowe mechatroniczne i mechaniczne Piątek: 11.35-12.20
21 Mioduszewska Celina Język polski Poniedziałek: 10.30-11.30
22 Murawska Ludmiła Język rosyjski Wtorek: 10.30-12.20
23 Doroszkiewicz Bogusław Przedmioty artystyczne Czwartek: 12.25-13.10
24 Pietrzak Sylwia Emilia Przedmioty zawodowe gastronomiczne Wtorek: 13.10-14.00
25 Pruszyńska Anna Geografia, Przedmioty zawodowe rolnicze Poniedziałek: 9.00-9.45
26 Pruszyński Michał Przedmioty zawodowe mechaniczne i zajęcia praktyczne Piątek: 14.00-15.00
27 Przychodzeń Robert Instruktor nauki jazdy Wtorek: 8.00-10.00
28 Rahman Magdalena Matematyka  
29 Rogowski Tomasz Wychowanie fizyczne Wtorek: 10.30-11.50
Środa: 9.40-10.30
30 Roszkowska Barbara PEDAGOG SZKOLNY
Wychowanie do życia w rodzinie
Czwartek: 8.50-9.50
31 Roszkowska Justyna Język angielski Czwartek: 9.40-10.30
32 Roszkowska Kopańska Beata Podstawy przedsiębiorczości, Przedmioty zawodowe ekonomiczne Wtorek: 13.10-14.00
33 Śliwowska Joanna Chemia, zajęcia praktyczne produkcja roślinna Poniedziałek: 9.45-10.30
34 Wróblewska Dorota Religia Wtorek: 8.55-9.40
35 Zajkowska Emilia Język angielski Poniedziałek: 11.30-12.20
36 Zaremba Remigiusz Przedmioty zawodowe mechatroniczne i mechaniczne Poniedziałek: 14.50-16.20
37 Piszczatowski Mariusz Wychowanie fizyczne Wtorek: 11.30-12.20
38 Komorowski Jacek Informatyka, Przedmioty zawodowe mechaniczne, cyfrowe procesy graficzne Wtorek: 12.20-14.00

cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!