Wygrana w konkursie OSE
 
 
    "Z radością informujemy, że Branżowa Szkoła I Stopnia im. Armii Krajowej w Centrum Kształcenia Zawodowego w Wysokiem Mazowieckiem została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Wyniki ogłosił wczoraj minister cyfryzacji pan Janusz Cieszyński Janusz Cieszyński Ministerstwo Cyfryzacji. Konkurs został współfinansowany ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jego organizatorem był Państwowy Instytut Badawczy NASK.
  Nagrodą w konkursie jest zestaw pn. „Mobilna Pracownia Komputerowa (MPK)”, składający się z 16 laptopów wraz z mobilną szafą, zapewniającą możliwość przechowywania oraz zasilania przedmiotowych laptopów. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami prowadzonymi przez uczniów oraz interaktywny monitor wraz z mobilnym stojakiem, umożliwiający prezentowanie wyników pracy.
Uczniowie wykonali zadania konkursowe dla kategorii wiekowej klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych. Wszyscy uczniowie zrealizowali kurs Bezpieczni w sieci „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy” ze strony OSE - Ogólnopolska Sieć Edukacyjna. Uczniowie przygotowali pracę konkursową - hasła kampanii w mediach społecznościowych kierowanej do nastolatków wraz z przykładowym postem (treść i grafika).
   Opiekę nad przebiegiem konkursu w naszej szkole sprawowali pani Anna Uszyńska i pan Maciej Tywonek.
   W konkursie wzięło udział 3075 szkół w trzech kategoriach wiekowych. Laureatami zostały 832. Jesteśmy dumni, że praca naszego ucznia uzyskała uznanie jury konkursu.
 
konkurs1234

cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!