20 uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego wzięło udział w Olimpiadzie I stopnia Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa organizowanej w naszej szkole. 36 uczniów w całym kraju przeszło do kolejnego etapu w tym aż 12 z naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom olimpiady dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczniów.

1. Brzozowski Jakub

2. Dąbrowski Łukasz

3. Dołkowski Karol

4. Falkowski Paweł

5. Jabłoński Mateusz

6. Leśniewski Piotr

7. Lupa Krzysztof

8. Moczydłowski Tomasz

9. Piotrowski Sebastian

10. Siennicki Kacper

11. Tymiński Szymon

12. Zaręba Mateusz

Nauczycielami którzy dbali o prawidłowy przebieg olimpiady byli: Maciej Tywonek, Zbigniew Grodzki, Grzegorz Idźkowski

Więcej informacji można uzyskać pod adresem strony: https://eduelektra.pl/news/wyniki-zawodow-i-stopnia-2

EDUELEKTRA Plakat A4 mbe 3

cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!