20 uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego wzięło udział w Olimpiadzie I stopnia Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce EDU-ELEKTRA z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa organizowanej w naszej szkole. 36 uczniów w całym kraju przeszło do kolejnego etapu w tym aż 12 z naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom olimpiady dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczniów.

1. Brzozowski Jakub

2. Dąbrowski Łukasz

3. Dołkowski Karol

4. Falkowski Paweł