To były piękne dni…

21 czerwca  2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Był to szczególny dzień, ponieważ dziś właśnie ukończyli szkołę średnią uczniowie  Branżowej Szkoły I Stopnia. Absolwenci pożegnali się z murami szkoły dziękując Dyrekcji, wychowawcy, nauczycielom i pracownikom szkoły za każdą lekcję , dzięki której mogli pogłębiać swoją wiedzę i zainteresowania.

Podczas uroczystego apelu z rąk Starosty Wysokomazowieckiego pana Bogdana Zielińskiego oraz Dyrektora Szkoły pana Józefa Sokolika uczniowie odebrali świadectwa i nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

W imieniu Rady Rodziców ciepłe słowa do uczniów skierowała pani Małgorzata Święcka.

Drodzy absolwenci życzymy Wam powodzenia w dorosłym życiu oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Dziękujemy wszystkim za miniony rok szkolny i życzymy bezpiecznych i wymarzonych wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2024/2025